14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

26.10.2023 - sekretariat czynny do godziny 17:00
27.10.2023 - sekretariat czynny do godziny 19:00

Przyjmujemy do wyższych klas Uczniów
z innych Szkół w trakcie trwania całego Roku Szkolnego!

NABÓR NA ROK SZKOLNY 24/25
JUŻ TRWA

zapisz się do najlepszego Liceum!

Specjalności w klasach

Bądź na bieżąco!

Unicef - aleliceum

Klub Szkół Unicef

AleLiceum w Łodzi od niedawna ma zaszczyt należeć do Klubu Szkół UNICEF, dlatego 20 listopada 2023 r. uczniowie klas: 1a i 3a mundurowych wraz z koordynatorem, p. Anną Darul oraz klasa 1b z wychowawcą – p. Weroniką Wiktorowicz, wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka pod patronatem UNICEF.

Uczniowie klasy 3a wraz z koordynatorem przygotowali zajęcia warsztatowe dla uczniów klas 1a i 1b aleLicecum w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. 65.

Jako symbol jednoczenia się z UNICEF- em, wszyscy uczniowie aleLiceum Ogólnokształcącego oraz aleTechnikum otrzymali niebieskie kotyliony oraz balony.

Uczestnicy warsztatów obejrzeli krótki film pt.: „Dzieci mają głos”, w którym pokazane były sylwetki młodych osób, które pokazują jak działają na rzecz zapewnienia praw i zmiany złej sytuacji. Okazało się, że młodzież z naszego liceum zna z mediów wiele sławnych osób zaangażowanych w działalność społeczną mającą na celu zwrócenie uwagi na istotny społecznie problem, w tym ten dotyczący praw dzieci.

Wszyscy uczniowie aleLiceum byli bardzo zaangażowani we wszystkie powierzone im zadania.
Tematyka poruszona podczas warsztatów okazała się być bardzo interesująca dla uczestników.

Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe grupowe zdjęcie, które na pewno będzie przywoływało miłe wspomnienia związane z pierwszą, choć na pewno nie ostatnią, uroczystością organizowaną w ramach Klubu Szkół UNICEF.

Zapraszamy wszystkich uczniów aleLiceum i aleTechnikum do współpracy ze szkolnym Klubem. Informacje o aktualnych i nadchodzących aktywnościach zamieszczane są na gazetce Klubu Szkół UNICEF na II piętrze.

Zobacz więcej na temat Klub Szkół UNICEF – aleLiceum

Nabór trwa

Dołącz do nas w Liceum!

Nabór trwa!

Dołącz do nas w Liceum!
Zarezerwuj miejsce w klasie

Budynek, w którym odbywają się zajęcia, jest w pełni klimatyzowany, co zapewnia wygodę i komfort dla wszystkich użytkowników. Dojazd do budynku jest łatwy i bezproblemowy, a jego infrastruktura zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich odwiedzających. W budynku zastosowano najnowsze technologie, co pozwala na komfortową i efektywną naukę.

aleLiceum działa pod patronatem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu – pierwszej i jedynej medycznej uczelni niepublicznej w Kujawsko-Pomorskiem.

Wysoki poziom kształcenia zapewnia wykwalifikowana kadra, lekarze z wieloletnią praktyką oraz doktorzy z imponującym dorobkiem naukowym. Własne, nowo wyposażone pracownie i laboratoria, a do tego zajęcia praktyczne, również u pracodawców.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu lub do Policealnych Szkół SKK. Uczniowie naszego Liceum otrzymują teoretyczne i praktyczne przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na studiach związanych z naukami o zdrowiu.

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

napisz do nas

Wniosek o przyjęcie do aleLiceum

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.